1 вересня 2018

Свято зі сльозами на очах.
Початок нового навчального року - свято у кожній шкільній родині. До рідної школи поспішали діти, батьки, вся громада, гості.
Малечі з нетерпінням хотілося поглянути на гарно відремонтовану школу, зустрітися після канікул з однокласниками.
Старші з сумом поглядали на фасад школи. І з меморіальної дошки до нас посміхався вродливий, юний хлопчина, недавній випускник школи - Андрій Добровольський герой-захисник, який 20-тилітнім навіки залишиться у нашій пам'яті. Його будуть пам'ятати і наступні покоління, бо саме завдячуючи Андрієві, вони зможуть жити, вчитися, радіти.

Відкрив пам’ятну дошку батько полеглого воїна Омелян Добровольський. На урочистостях також були присутні мама героя, його дружина, воїни АТО, представники влади. До слова – кілька місяців тому дружина Оксана народила сина, якого Андрій на жаль ніколи не зможе побачити.

Пам’ятну дошку виготовлено і встановлено з ініціативи директора школи Віри Костишин та за фінансового сприяння сільського голови Тустані Ярослава Озарка.