A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тустанський ліцей Дубовецької сільської ради

Новини

Дата: від до Скинути

День Святого Миколая!

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і малі – з нетерпінням чекаємо на зимові свята. День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні. Цікаво та весело  пройшло свято Миколая  для учнів початкових класів нашого ліцею. Діти радісно і тепло його зустріли. Виконували пісні, розповідали вірші, подарували щирі святкові посмішки.

15:43 17.12.2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"!

З метою створення безпечного освітнього середовища у ліцеї, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі з 25.11.2020 по 10.12.2020 року було проведено Акцію «16 днів проти насильства» в ході якої відбулися такі заходи:

18:05 10.12.2021

Зустріч з інспектором ювенальної превенції!

Сьогодні Тустанський ліцей відвідала старша інспекторка з ювенальної превенції в Івано-Франківській області Оксана Чіх, яка надала дітям корисні поради й закликала їх не бути байдужими щодо проявів насильства у ліцеї та за її межами.

18:28 07.12.2021

День пам'яті жертв Голодомору

«Ми пам’ятаємо» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у нашому ліцеї з нагоди 88-ї річниці Голодомору в Україні. 27 листопада запрошуємо кожну українську сім'ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

07:29 26.11.2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

У період з 25 листопада по 10 грудня триватиме щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства сім’ї, протидії торгівлі людьми і жорстокого поводження з дітьми та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків. Пропонуємо ознайомитися з нашим планом заходів та приєднатися.

10:00 25.11.2021

День Гідності та Свободи!

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання  учнівської молоді у Тустанському ліцеї було проведено патріотично-інформаційний виховний захід «Від Революції Гідності до Країни гідності».

19:24 22.11.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху!

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

16:10 22.11.2021

Міжнародний день толерантності!

16 ЛИСТОПАДА – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ! Міжнародний день толерантності – свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.  У цей день в Тустанському ліцеї пройшли цікаві заходи, різноманітні вправи та ігри. Сподіваємось, що всі ці заходи спонукатимуть наших вихованців на взаєморозуміння, вирішення будь-яких конфліктів, негараздів без агресії – толерантно.

18:38 16.11.2021

День української мови та писемності

9 листопада у нашому ліцеї відзначали одне з головних свят нашої нації – День української мови та писемності.  «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. День української писемності та мови – важливе свято для Тустанського ліцею. Цього року ми по-особливому долучились до нього: здобувачі освіти та педагогічні працівники, як і тисячі інших українців, взяли участь у наймасштабнішому осінньому флешмобі й приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. А наші наймолодші школярі з своїми класними керівниками підготували цікаві виховні години!

17:52 09.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора