Дитячий пришкільний табір "Барвінок"

Дата: 01.06.2021 17:52

Ось і літечко прийшло ,
Різні барви принесло,
Стало літо малювати ,
Стало землю прикрашати ,
Взяло фарбу золоту,
Потяглось у висоту,
Аж до сонечка дістало,
Промінців домалювало.
А блакитним сонцю треба
Підфарбовувати небо.

Такими словами сьогодні розпочалося у Тустанській ЗОШ І-ІІІ ст. відкриття дитячого пришкільного табору «Барвінок».
Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.
В цьому році у пришкільному таборі «Барвінок» відпочиватиме 44 учні початкових класів. Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в   пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.
Перший день в літньому пришкільному таборі «Барвінок» пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!