Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"!

Дата: 10.12.2021 18:05

З метою створення безпечного освітнього середовища у ліцеї, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі з 25.11.2020 по 10.12.2020 року було проведено Акцію «16 днів проти насильства» в ході якої відбулися такі заходи:

• Перегляд мультфільмів та відеофільмів «Життя на продаж», «Насильство. Види насильства. Як себе захистити», «Домашнє насильство».
  • Виховні години
  • Акція «Наші долоньки проти насильства»
  • Виставка дитячих малюнків, соціальних плакатів «Дитяче мистецтво проти насильства», «Щаслива сім’я – без насильства».
  • Акція «Подаруй добро»  (до Міжнародного дня волонтера)
  • Акція «Запали свічку»
  • Акція «Я маю право!» (Міжнародний день прав людини)
  • Круглий стіл із членами учнівського самоврядування  «Насильство поруч: як його уникнути».
  • Лекції, бесіди, на теми:

«Домашнє насильство», «Рабство та його сучасні прояви», «Насильство – аспекти, проблеми, відповідальність, шляхи уникнення», «Мій вибір: життя без насильства», «Я влаштовуюсь на роботу», «Робота за кордоном: міфи та факти» .

• Психолого-педагогічні бесіди, тренінги на теми: «Проблема насильства – шляхи подолання», "Права людини та    попередження насильства",  «Два погляди на насильство” .
  • Зустріч учнів з інспекторкою ювенальної  превенції Оксаною Чіх.