Останній дзвоник!

Дата: 31.05.2021 20:28

31 травня 2021 року у Тустанській школі І-ІІІ ст.відбулося урочисте свято Останнього дзвоника. Через карантинні обмеження захід було проведено для здобувачів освіти першого та одинадцятого класу, а також переможців конкурсів та змагань.
Розділити радість свята до нас завітали й високоповажні гості. Усіх присутніх привітали зі святом начальниця відділу освіти Дубовецької сільської ради Леочко О.С.та заступник голови Дубовецької ТГ Коржак М.Б.
Шановні наші випускники! Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Ми впевнені, що знання і навички, які ви отримали за роки навчання, допоможуть вам у майбутньому житті. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Надзвичайно цікаво та емоційно завершили навчальний рік і здобувачі освіти 2-10 класів!