Методична декада 2023/2024 н.р.

З 04.12 по 15.12 .2023 року в Тустанському ліцеї пройшла методична декада «Через творчість - до успіху»

Декада проводилась з метою формування інтересу та зацікавленості учнів до вивчення навчальних предметів, поширення передового педагогічного досвіду вчителів щодо реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі.

Розпочалася декада тренінгом для педагогів «Тайм-менеджмент: управління часом, або як все встигати», випуск методичного буклету  «Правила ефективного тайм-менеджменту», який провела практичний психолог  Мар’яна Гавриляк (04.12.23)

Відповідно до плану декади вчителі провели відкриті уроки та заходи, під час яких поділилися своїм досвідом з колегами, продемонстрували свою педагогічну майстерність. Форми роботи, які використовували вчителі, дали великий емоційний заряд дітям, сприяли формуванню позитивної мотивації навчальної діяльності.

Показовий урок з німецької мови в 9 класі «Німецькі поети і письменники» - учитель Воробчак Леся Василівна (05.09.23р.)

Виховний захід «В український наш край йде святий Миколай» класовод 3 класу Бегішева Наталія Богданівна (05.12.23р.)

Просвітницько – ігровий захід до дня української хустки «Хусточка тернова, скільки в тобі мрії» - класний керівник 6 класу Дутчак Тетяна Петрівна (07.12.23р)

Показовий урок з української мови у 10 класі «Синоніми, їх види, уживання. Синонімічний ряд. Антоніми, їх види, уживання. Стилістика і культура мовлення» - учитель Мартинюк Марія Михайлівна (08.12.23р.)

Показовий урок з математики в 3 класі «Збільшення і зменшення трицифрових чисел на 1» - учитель Вичівська Галина Капріянівна (13.12.23р)

Показовий урок з української мови в 4 класі «Місцевий відмінок іменників» - учитель Бегішева Наталія Богданівна (13.12.23р.)

Показовий урок з зарубіжної літератури в 6 класі «Астріт Анна Емілія Ліндгрен. «Міо мій Міо, чарівний світ і казкові образи твору» (14.12.23 р.)

Керуючись викликами сьогодення, колектив учителів спрямував свою роботу на продовження впровадження нових педагогічних та інформаційних технологій у навчальний процес у рамках нового Державного стандарту освіти та єдиної методичної теми «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості випускника закладу освіти». Тому 6 грудня 2023 року було проведено семінар для учительського колективу «Професійний стандарт вчителя» (Заступник директора з НВР - Ірина Гусак)

Також були проведені засідання методичних об’єднань

• Засідання МО класних керівників «Розвиток правової компетентності здобувачів освіти у виховній діяльності школи» (керівник - учитель початкових класів Світлана Михальчук) – 11.12.23
  • Засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу «Освітній процес НУШ: наскрізні вміння. Інструменти розвитку та оцінювання наскрізних вмінь» (керівник – учитель зарубіжної літератури Тетяна Дутчак) – 08.12.23
  • Засідання МО вчителів початкових класів «Освітнє середовище як головний чинник розвитку особистості учня» (керівник – учитель початкових класів Наталія Бегішева) 14.12.23
  • Засідання МО вчителів природничо – математичного циклу «Освітні втрати: виклики та шляхи подолання» (керівник – учитель біології Ольга Кашуба) 12.12.23

Декада закінчилася, але й надалі продовжується кропітка праця вчителів, яка покликана пробудити в учнів творчість і пізнання, підтримати їх інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.