A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тустанський ліцей Дубовецької сільської ради

Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи дієвої демократії - Крок ДО

       На сьогодні  дієвим інструментом розвитку закладу освіти, перетворення його в заклад дієвої демократії є розроблення його Стратегії розвитку. Наявність стратегічного документу є також і вимогою нормативних документів.
Щоб забезпечити якісне розроблення даної Стратегії, 17 лютого відбулася зустріч менторів Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» https://www.facebook.com/decideUA із керівництвом громади та колективом нашого закладу. 

Зустріч відбувалася в онлайн форматі. В ході зустрічі ментори проєкту ознайомили учасників зустрічі з дорожньою картою, з розробки та реалізації стратегії розвитку ЗЗСО, із структурою профілю ЗЗСО.
Учасники зустрічі ознайомилися з портфоліо “На шляху до школи дієвої демократії”, методикою та термінами його заповнення. 
В ході активності вироблено домовленості щодо співпраці менторів з колективом ЗЗСО в межах розробки та реалізації стратегії розвитку ЗЗСО на поточний рік, розроблено план співпраці та затверджено першочергові організаційні заходи щодо формування робочої групи та розроблення Стратегії розвитку закладу освіти.
#DECIDE #DOCCU

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено