Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи дієвої демократії - Крок 3

Розробляємо Стратегію розвитку нашого закладу освіти

Уже пройдено третій крок до розроблення одного з важливих документів ліцею – Стратегії розвитку.
Саме реалізація Стратегії допоможе перетворити наш ліцей у сучасний, конкурентоспроможний заклад освіти.
На даному етапі ми провели стратегічну сесію, яка проходила двома етапами: семінар-тренінг та вебінар. До даної роботи було залучено усі зацікавлені сторони: адміністрацію (начальник відділу освіти), робочу групу, представників педагогічного колективу, батьків, учнів, представники органів місцевого самоврядування тощо.
Завдяки активній, креативній, творчій команді в ході проведення стратегічної сесії вдалося реалізувати всі поставлені цілі. Зокрема, визначили місію, візію та цінності закладу освіти. Опрацювавши свій SWOT-аналіз, визначили стратегічні та операційні цілі, напрацювали завдання для виконання операційних цілей, розробили проєкт Стратегії розвитку ліцею, обговорили його з педагогами, учнями, представниками громади, які брали участь у нашому семінарі-тренінгу.
Для активізації діяльності використовували інтерактивні вправи: мозковий штурм, голосування наліпками, метод «Прес» тощо.
На даному етапі готуємо наш проєкт Стратегії до обговорення в громаді та до схвалення педрадою закладу.
Впевнено прямуємо до кроку 4.

Дякуємо усім за співпрацю
#DECIDE #DOCCU#ШколаДієвоїДемократії