Вітаємо переможців олімпіад, конкурсів і спортивних змагань 2020/2021 н.р.

Мерунович Роксолана (8 клас) - ІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу з образотворчого мистецтва.

П'ятка Ілона (7 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу з образотворчого мистецтва.

Чемеринська Софія (5 клас) - І місце у ІІ етапі обласної учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

Клова Інеса (6 клас) - ІІ місце у ІІ етапі обласної учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

Коростіль Владислав (7 клас) - І місце у ІІ етапі обласної учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

Бурковецька Аліна (8 клас) - І місце у ІІ етапі обласної учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

ІІІ місце у ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію?"

Сачовський Олександр (10 клас) - І місце серед здобувачів освітніх закладів Дубовецької громади з настільного тенісу.

Дяків Вікторія (10 клас) - І місце серед здобувачів освітніх закладів Дубовецької громади з настільного тенісу.

Засідко Ігор (11 клас) - І місце серед здобувачів освітніх закладів Дубовецької громади з настільного тенісу.

Команда Тустанської ЗОШ І -ІІІ ст. - І місце серед здобувачів освітніх закладів Дубовецької громади з міні-футболу (старша група).

Команда Тустанської ЗОШ І -ІІІ ст. - ІІ місце серед здобувачів освітніх закладів Дубовецької громади з міні-футболу (молодша група).

Сачовський Олександр (10 клас) - учасник ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Команда Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Команда Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст. - V місце у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").