Потреба закладів освіти в підручниках для 1 класу

від _________2018 № ____________

Потреба закладів освіти

в підручниках для 1 класу

Повна назва закладу освіти Тустанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області

Область  Івано-Франківська область

Район (місто) Галицький район с. Тустань

Код ЕДРПОУ закладу освіти  23804936

№ в ІТС «ДІСО» закладу освіти 10673

З навчання українською мовою:

1. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (1-ша частина)  (Большакова І. О., Пристінська М. С.)

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

1. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (2-га частина)  (Большакова І. О., Пристінська М. С.)

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

1. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (Герберт Пухта, Ґюнтер Ґернґрос, Пітер Льюіс-Джонс)

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

1. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти            (Гісь О.      М., Філяк. І. В.)

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

1. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (1-ша частина)  (Большакова І. О., Пристінська М. С.)

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

1. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (2-га частина)  (Большакова І. О., Пристінська М. С.

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

1. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти  (Лємешева Н. А.)

для учнів (студентів) – 16 прим., для педагогічних працівників – 1 прим.

Директор                        ______________                      В.В. Костишин