Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи дієвої демократії - Крок 1

23 лютого 2023 року за участю менторів швейцарсько-українського проєкту Decentralization for Improved Democratic Education Алли Дутчак, Ірини Кушли та Оксани Риндич, членів робочої групи, начальника відділу освіти Ірини Целухіної відбулося засідання щодо розробки Стратегії розвитку Тустанського ліцею Дубовецької сільської ради.

У ході зустрічі визначили та погодили організаційні питання щодо цілей та завдань роботи робочої групи, прав, обов’язків членів команди, формат зустрічей та план роботи. Ментори ознайомили нас із нормативним підґрунтям розроблення та реалізації стратегії розвитку ЗЗСО, із орієнтовною структурою стратегії розвитку ЗЗСО з дорожньою картою розроблення та впровадження стратегії ЗЗСО та з ключовими сферами профілю ЗЗСО та  14  темами “Школи дієвої демократії”. Також обговорили підготовку до процедури проведення оцінювання учасників освітнього процесу (збір аналітичного матеріалу за ключовими сферами профілю ЗЗСО). Отож перші кроки, які наближають нас до створення Стратегії закладу освіти, зроблено. Дякуємо менторам і відділу освіти за співпрацю #DECIDE #ШколаДієвоїДемократії.