Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи дієвої демократії - Крок 2

20 березня 2023 року в рамках розробки Стратегії розвитку ЗЗСО в онлайн-форматі відбувся семінар робочої групи Тустанського ліцею Дубовецької сільської ради та менторів швейцарсько-українського проєкту DECIDE Алли Дутчак, Ірини Кушли, Оксани Риндич щодо самооцінювання закладу освіти.
У ході зустрічі учасники ознайомились із результатами опитування учасників освітнього процесу за 14 темами ШДД. Через SWOT-аналіз визначали сильні та слабкі сторони освітнього середовища закладу освіти; культури викладання, навчання та оцінювання здобувачів освіти; професійного розвитку педагогічних працівників; управлінських процесів закладу освіти; соціального партнерства, співпраці та комунікації.
Результатом роботи семінару стало узагальнення аналітичних матеріалів за ключовими сферами профілю ЗЗСО, звіту за результатами опитування учасників освітнього процесу за 14 темами ШДД, SWOT-аналізу та напрацювання проєкту розділу стратегії розвитку ЗЗСО  “Профіль та  вектори розвитку ЗЗСО”. Ще один крок до створення Стратегії закладу освіти зроблено.

Дякуємо усім за співпрацю #DECIDE #DOCCU#ШколаДієвоїДемократії.