Підсумки методичного тижня!

Підсумки методичного тижня у Тустанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Згідно плану роботи школи на 2020/2021н.р. в період з 14 по 18 грудня 2020 року у Тустанській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вчителів на тему «Розвиток творчості вчителя – основа розвитку компетентності здобувача освіти». Проведенню тижня передувала певна робота. На засіданні педагогічної ради був розроблений план проведення тижня, призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків в рамках означеної теми. Заступником директора з навчально-виховної роботи Шемерлюк М.Д. були проведені методичні консультації для організації запланованих заходів, було подано методичні рекомендації для успішного проведення відкритих уроків.

Всі методичні заходи, заплановані в рамках тижня, були проведені.

Основною метою методичного тижня була демонстрація професійних досягнень педагогів через основні види освітньої діяльності. Педагогами були проведені відкриті уроки та заходи. В усіх учасників методичного тижня уроки пройшли на належному методичному рівні, у кожного з них можна виділити найбільш цінне на уроках: правильний вибір форм, методів і прийомів навчання, використання новітніх інформаційних технологій в поєднанні з традиційними, які стимулювали активність та пізнавальний інтерес учнів до навчання.

Під час проведення тижня вчителі демонстрували свою майстерність при проведенні відкритих уроків.

Творчим підходом відзначалися уроки у вчителів: Михальчук С.П. (математика, 3 клас) тема «Множення круглого числа на одноцифрове. Розв’язування задач»

Кашуба О.В. (хімія, 7 клас) тема «Валентність хімічних елементів. Складання формул бінарних сполук за валентністю»

Зіник М.М. (фізична культура, 4 клас) тема «Гімнастика»

У рамках тижня педагогічної майстерності було проведено відкриту виховну годину «Я маю право» у 6 класі, класний керівник Чуйко Т.Т.

Для вчителів – класних керівників 1-11 класів цікавим було заняття з елементами тренінгу «Організація професійного самовдосконалення сучасного вчителя в НУШ», яке підготувала та провела практичний психолог школи Гавриляк М.С.

Соціальним педагогом школи Наконечною Л.О. було проведено ділову гру з педагогічними працівниками «Педагогічна майстерність – похідна професіоналізму вчителя». Ліля Олександрівна згідно теми підготувала презентацію, підібрала творчі завдання, демонстраційний матеріал. Учасники були активними.

У рамках тижня педагогічної майстерності було проведено захід «Андріївські вечорниці», який був організований учнями 4 класу та вчителем Гречух І.П. Захід потішив чудовою організацією: піснями, віршами, українськими стравами.

Завершився методичний тиждень підведенням підсумків проведеної роботи, проаналізований теоретичний курс та практикум, зроблені висновки про достатній рівень проведених методичних заходів.