Олімпіада з математики серед учнів 3-4 класів

Дата: 08.05.2018 12:39

Відповідно до плану роботи відділу освіти та з метою розвитку розумових здібностей молодших школярів, підвищення інтересу до вивчення математики та виявлення обдарованих учнів 24 квітня 2018 року було проведено районну олімпіаду з математики серед учнів 3-4 класів ЗЗСО.

Математична олімпіада – змагання, яке стимулює потяг учнів до самоосвіти, викликає поглиблений інтерес до математики, виробляє навички самостійної роботи, наполегливість, уміння долати труднощі. На математичній олімпіаді пропонують задачі, які мають виявити рівень математичної підготовленості учнів, їхнє вміння логічно мислити, аналізувати, порівнювати, зіставляти.

За рішенням компетентного журі призерами олімпіади стали:

учні 3-х класів:

І місце – Горбаль Назарій, учень Тустанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Широка Анастасія, учениця Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Блажкевич;

ІІІ місце – Медвідь Марко, учень Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Я.Осмомисла

учні 4-х класів:

І місце – Мирон Андрій, учень Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Блажкевич;

ІІ місце – Сабадах Юрій, учень  Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Я.Осмомисла;

ІІІ місце – Василишин Катерина, учениця Слобідського НВК.