Запобігання і протидія домашньому насильству та булінгу!

Дата: 04.02.2019 13:16

У нашій школі проведено нараду з педагогами та години класного керівника щодо запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу.
Вчителі та учні ознайомились з презентацією, відео-роликами та міні-лекціями по даній тематиці.
Також серед школярів нашої школи проведено анкетування "Булінг та його прояви в підлітковому віці" та зроблено аналіз даних відповідей.
Кожному класу надано пам'ятки, в яких йдеться про відповідальність яку несуть учні та батьки за знущання.

Також кожному класу роздано пам'ятку гарячої дитячої лінії, куди необхідно звертатись коли учні потерпають від булінгу та немає з ким поділитись проблемами!