У СЕЛІ ТУСТАНЬ ПОСАДИЛИ ГОРІХИ

Дата: 02.04.2024 13:55

За ініціативи та сприяння компанії «Ґудвеллі Україна» біля Тустанського ліцею висадили кущі фундука, а біля місцевого Будинку культури – дерева горіху. До акції, яка відбулася в рамках соціального партнерства, долучилися учні та педагоги навчального закладу, працівники  компанії, а також керівники Дубовецької громади.

Оксана Яцків – менеджер з регіонального розвитку компанії відзначила, що цей просвітницько-екологічний проект реалізовується на території ліцею вже не перший рік. Раніше тут був закладений яблуневий сад і учні вже мали можливість посмакувати першими плодами.
«Кущі, які ми спільно посадили сьогодні, обов’язково приймуться, і наступні покоління ліцеїстів, які тут навчатимуться, будуть мати ласощі та гарне місце для відпочинку», - зазначила представниця компанії.