Андріївські вечорниці!

Дата: 14.12.2020 15:23

З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові до української спадщини, повертається до традицій свого народу.
Учні нашої школи також не залишились осторонь цього дійства. 14 грудня в Тустанській ЗОШ  І - ІІІ ступенів було проведено захід "Андріївські вечорниці", який був організований учнями 4 класу та вчителем Гречух І.П.  Захід потішив чудовою організацією: піснями, віршами, українськими стравами.
Хочеться подякувати учням-учасникам та Ірині Петрівні, які подарували справжнє свято. Саме завдяки таким заходам відроджуються українські традиції, звичаї та міцніє зв’язок поколінь.