День захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 15:32

У межах відзначення Дня захисників та захисниць України у Тустанському ліцеї розпочато кольоровий тиждень вдячності ЗСУ💙💛
Сьогоднішній день присвячений Всесвітньому дню мрії, тому з нагоди цього дня учні нашого ліцею об'єдналися однією мрією та розмалювали мегарозмальовку квітучої, неподільної, незалежної та рідної неньки України.
Маленькі, щирі серця наших вихованців вірять, що невдовзі їхня мрія здійсниться і вся Україна святкуватиме ПЕРЕМОГУ
Тож віримо, мріємо, перемагаємо!

День 1

Вівторок - день2️⃣
Колір дня - жовтий💛

Підтримати українську армію може кожен, і способи для цього є різні.🇺🇦
 Сьогодні учні та педагоги Тустанського ліцею долучилися до благодійної акції зі збору продуктів для Збройних Сил України. Також діти намалювали малюнки нашим захисникам та написали листи із побажаннями якнайшвидше перемогти ворога і повернутися додому.

Середа - день 3️⃣
Колір дня - синій 💙

Сьогодні у Тустанському ліцеї проходив благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Четвер - день 4️⃣
Колір дня - зелений 💚

Продовження благодійного ярмарку у Тустанському ліцеї.