Щира подяка за спортивний інвентар!

Дата: 15.01.2021 17:57

Історію школи творять її учні. Саме таким прикладом для наслідування є колишній випускник Тустанської школи Пида Петро Іванович,на даний час житель Клівленда (США), який небайдужий щодо розвитку спортивного життя школи. За його сприяння, в переддень Різдва, на адресу нашої школи надійшов пакунок із спортивним інвентарем.
  Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Тустанської ЗОШ І – ІІІ ст. щиро дякують українсько – американському спортовому товариству «Львів» та його президенту клубу Андрію Шепаровичу та братам волонтерам – Маркіяну Топоровичу і Тарасу Топоровичу за надану матеріальну допомогу у вигляді баскетбольних, волейбольних, футбольних м’ячів, наборів тенісних ракеток та іншого. Ще жодного разу діти нашої школи не отримували такого щедрого різдвяного подарунка. Дякуємо за те, що обрали нашу школу, яка має багаті спортивні традиції та вирізняється перемогами у районних та обласних змаганнях. Завдяки Вашій допомозі ми виховуємо здорову та фізично розвинену молодь. Вдячні за розуміння наших потреб і таку необхідну на сьогодні підтримку. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.
   Безмежно вдячні!
   Педагогічний колектив та здобувачі освіти школи.