Збір макулатори в школі!

Дата: 18.10.2018 23:32

Сучасне життя неможливе без використання паперової продукції. На роботі чи в побуті, люди постійно стикаються з папером. Журнали, газети, на які оформлена річна підписка, товсті пакувальні коробки від куплених товарів, а кількість барвистої рекламної продукції: буклетів і флаєрів, взагалі не піддається ніяким підрахункам, особливо, якщо до цього числа додати списані дитячі зошити, старі шкільні підручники, то паперові вироби самої різної необхідності та призначення, врешті-решт, можна віднести до одного із самих основних людських відходів.

А здавши папір на переробку, це крок до збереження  лісу – зелених легень нашої планети. Тому наша школа не пройшла осторонь та допомогла навколишньому середовищу.

Участь приймали як учні початкової та старшої школи, так і вчителі з директором. І це неабиякий внесок у зелену скарбничку людства, що вказує на небайдужість до нашого майбутнього.