Акція "Монетки дітям "

Дата: 10.09.2021 18:09

Наш ліцей бере участь в акції «Монетки дітям», яку організовує Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки».
Запрошуємо долучитись до акції, яка триватиме до 30 вересня 2021 року. Так ми у такий простий та веселий спосіб зберемо монети та перетворимо їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Щоб долучитися до акції, знайдіть монетки вдома, передайте дітям – вони матимуть змогу занести монети номіналом у 25 копійок у вестибюль нашого ліцею, де облаштовано спеціальну скриньку для збору.