Ремонт шкільного коридору

Депутат обласної ради Володимир Магаль та сільський голова Ярослав Озарко посприяли у здійсненні капітального ремонту шкільного коридору.

21:31 29.08.2018

Олімпіада з математики серед учнів 3-4 класів

Відповідно до плану роботи відділу освіти та з метою розвитку розумових здібностей молодших школярів, підвищення інтересу до вивчення математики та виявлення обдарованих учнів 24 квітня 2018 року було проведено районну олімпіаду з математики серед учнів 3-4 класів ЗЗСО.

12:39 08.05.2018

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2018

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2018 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 року. Результати 2018 та попередніх років стануть непорівнювальні й це пов’язано з тим, що змінено формат сертифікаційної роботи з іноземної мови.

20:51 07.05.2018

МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ: УЧНІВСЬКІ АНКЕТИ

Цього року в Україні вперше проводиться загальнодержавне моніторингове дослідження «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи». У межах дослідження учні четвертих класів виконуватимуть тестові завдання з математики й читання, а також заповнюватимуть анкети. Тести є традиційним джерелом інформації щодо освітніх досягнень учнів української школи, натомість анкети в початковій школі заповнюють нечасто.

20:41 07.05.2018